Dbając o wygodę i bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie oferujemy Państwu płatności za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów płatniczych takich jak Stripe i PayU. Więcej informacji na temat poszczególnych metod płatności uzyskasz poniżej.

Metoda płatności Informacje
jeden z najpopularniejszych systemów płatności w Polsce. Oferuje przelewy natychmiastowe za pośrednictwem banków. Po dokonaniu zamówienia i naciśnięciu przycisku płacę klient zostaje przekierowany do modułu płatności, w którym znajduje się lista banków.
system płatności umożliwiający natychmiastową płatność za pośrednictwem indywidualnie wygenerowanego kodu BLIK. Płatność nie wymaga logowania do bankowości internetowej. Wystarczy wygenerować kod za pośrednictwem aplikacji banku, wpisać wygenerowany kod w odpowiednie miejsce w trakcie dokonywania płatności oraz potwierdzić zakup w aplikacji banku. Prosto, szybko i bezpiecznie. Płatność BLIK jest obsługiwana przez system płatności PayU.

płatność za pomocą kart płatniczych VISA oraz MasterCard jest realizowana przy pomocy międzynarodowego serwisu płatniczego Stripe. Płatność jest bezpieczna i następuje natychmiastowo.
płatność obsługiwana przez urządzenia firmy Apple (iPhone, iPad, Macbook). Płatność jest realizowana natychmiastowo za pośrednictwem systemu płatności Stripe.
Płatność przelewem bankowym po dokonaniu zakupu i wyborze płatności przelewem bankowym klient otrzyma maila z numerem konta, na które prześlę opłatę za złożone zamówienie. Zgodnie z regulaminem sklepu, złożenie zamówienia wiąże się z obowiązkiem zapłaty. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

płatności za zamówienie dokonujesz bezpośrednio u kuriera gotówką lub kartą. Zamówienie jest realizowane w momencie jego złożenia.